Stowarzyszenie Czarna Struga

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Wesołych Świąt

Zapraszam

Serdecznie zapraszamy na podsumowanie zajęć prowadzonych w Bibliotece w Książu Śląskim.
9 września (niedziela), godz. 15:00 :)

#scs #niepodlegloscpamietamy #wojewodztwolubuskie #ksiazslaski #studzieniec #lnim Lubuskie Niepodległościowe Inicjatywy Młodzieżowe

Zajecia

Serdecznie zapraszamy na podsumowanie zajęć prowadzonych w Bibliotece w Studzieńcu.
7 września (piątek), godz. 17:00 :)

#scs #niepodlegloscpamietamy #wojewodztwolubuskie #ksiazslaski #studzieniec #lnim Lubuskie Niepodległościowe Inicjatywy Młodzieżowe

Zajęcia w Studziencu

W tym tygodniu zaczęły się zajęcia w Fili Biblioteki Publicznej w Studzieńcu, które prowadzi Pani Marta Smolarczyk w ramach projektu "Niepodległość - Pamiętamy". Dzieci i młodzież przygotowywała prace na konkurs :)
#limn #100latniepodleglosci

 Zajęcia w Studziencu

zapraszamy na minifestyn Ksiaż Śląski, 15.08.2018

Email

Akcja informacyjna

Email Drukuj PDF

Konkus plastyczny

Ogłaszamy konkurs w ramach projektu „Niepodległość – pamiętamy”

Regulamin:

Niepodległość – Pamiętamy

Serdecznie zapraszamy do fili Biblioteki w Książu Ślaskim :) zaczynamy zajęcia edukacyjno-artystyczne :) będą konkursy, gry, zabawy i wiele niespodzianek:)


Niepodległość – PamiętamyW tym roku obchodzimy 100-tną rocznicę odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą Polską. Chcemy, aby również mieszkańcy sołectw mieli możliwość aktywnego uczestnictwa w inicjatywach upamiętniających tą rocznicę. Dzięki finansowemu wsparciu Województwa Lubuskiego w ramach „Lubuskie Niepodległościowe Inicjatywy Młodzieżowe” w obszarze działań na rzecz młodzieży w województwie lubuskim będziemy realizować w miesiącach lipiec-październik projekt pn ”Niepodległość – pamiętamy” w gminie Kożuchów. Zorganizujemy zajęcia edukacyjno-artystycznych połączone z konkursem plastycznym – pn. „Mój bohater w walce o Niepodległość” w filiach Kożuchowskiej Biblioteki Publicznej w Książu Śląskim i Studzieńcu, zaprosimy mieszkańców na minifestyny rekreacyjno-sportowe, a by upamiętnić ta rocznicę w obydwóch miejscowościach powstaną pamiątkowe tablice.

Strona 1 z 5