Stowarzyszenie Czarna Struga

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Witaj na stronie startowej

LUBNIEWICE „Pasja integracja, czyli aktywne wakacje” Dzień I

 

Dzisiaj rozpoczęliśmy nasz obóz, uczestnicy dotarli do Lubniewic. Przeprowadziliśmy pierwsze zajęcia integracyjne, a jutro w pełni będziemy korzystać z uroków lubniewickich plaży. Zapraszamy do zapoznania się z mini galerią pierwszego dnia obozu. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Pasja integracja ...

Wyjazd na obóz w Lubniewicach w ramach projektu „Pasja integracja, czyli aktywne wakacje”, wyjeżdżamy 26 lipca z Książa Śląskiego o godzinie 14:00, ze Studzieńca o 14:20.

Do zobaczenia.

Spotkania ...

Pasja Integracja, Lubniewice - ODDAWANIE KART UCZESTNIKÓW - 10 LIPCA (piątek) - Książ Śląski godzina 17:00, Studzieniec godzina 18:00.

Zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci które zostały zakwalifikowane na obóz do Lubniewic w dniach 26 lipca – 2 sierpnia na spotkania organizacyjne, podczas których będziemy również zbierać karty uczestnika. Spotkania odbędą się w dniu 10 lipca, w filiach Biblioteki Publicznej w Kożuchowie, w Książu Śląskim o godzinie 17:00, zaś w Studzieńcu o godzinie 18:00.

 

Budżet obywatelski

Miło nam poinformować, że projekt wsi Książa Śląskiego złożony w ramach budżetu obywatelskiego do naszej gminy został pod względem formalnym zaopiniowany pozytywnie i wpisany do „karty głosowania”. Na stroni naszej gminy www.kozuchow.pl jest opublikowana pełna lista zadań. Od jutra tj. 15 czerwca do 30 czerwca każdy mieszkaniec naszej gminy będzie mógł oddać głos na jedno z zadań w ramach Kożuchowskiego Budżetu Obywatelskiego. Serdecznie dziękujemy Pani Halinie Adam za zgłoszenie inicjatyw naszej wsi – zadanie pn. „„Modernizacja pomieszczeń, w których mieści się filia BPMiG”, Książ Śląski”. Wszystkich mieszkańców naszej gminy zachęcamy do głosowania. W celach organizacyjnych w dniu 20 czerwca (sobota) o godzinie 17:00 w Filii Biblioteki Publicznej w Książu Śląskim odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób chcących aktywnie wziąć udział w propagowaniu naszego zadania. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie dla rodziców - pasja integracja

Zapraszamy serdecznie na spotkanie rodziców w celu oddania wniosków kwalifikacyjnych na udział w obozie w ramach projektu "Pasja integracja, czyli aktywne wakacje", spotkanie w Książu Śląskim o godzinie 16:30 i w Studzieńcu o godzinie 18:00. Spotkania w Filiach Biblioteki Publicznej.

Strona 9 z 71